KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16606361

nr 1660 6361

Akvarell

Elis Aidanpää. Signerad, akvarell, daterad -77, "Kyrkbyn", 54x75 cm, yttermått inklusive ram: 60x80 cm

Kondition: skadat glas

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 25 november 2024
kl 20:01:05