KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16606361
nr 1660 6361
Akvarell
Elis Aidanpää. Signerad, akvarell, daterad -77, "Kyrkbyn", 54x75 cm, yttermått inklusive ram: 60x80 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:01:05
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr